יום ראשון, 12 בפברואר 2017

עיצוב מטבחי זכוכית


עיצוב זכוכית במטבחים הוא מצרך מאד מבוקש היום. המטבחים של ימינו מוצגים בנוסחאות מלאות ברק, ללא הסתפקות בצבעים הטבעיים, ואת זה ניתן לספק לצרכן בשתי דרכים: באמצעות פוליש אקרילי או קריסטל לרצפה, או באמצעות מטבחים שהארונות שלהם מצופים זכוכית, וזו למעשה הדרך הכי זולה והכי יעילה להביא את הברק ללב המטבח. בדרך זו לא צריך פוליש בשביל להבריק את המטבח, והארון מוצג מראש בגוון מבריק. ניתן גם להשתמש בחיפויי הזכוכית של הארונות ליצירת משטחים צבעוניים, למשל באמצעות זכוכיות ויטראז' למיניהן.

עיצוב ארונות המטבח

לעיצוב ארונות המטבח משמעות מרחיקת לכת. ארונות המטבח מהווים את לב עיצוב המטבח שלכם, ולכן הדרך בה הם מעוצבים חשובה מאד לכינון מטבח כפי שציפיתם: מעוצב, מעוטר, ותוסס על פי מאפיינים מודרניים. גם מטבחים שבמקור הם כפריים או עתיקים יכולים לקבל את הברק-זכוכית לארונות שלהם ובכך להפוך לחדרים מבריקים ומלוטשים, ולא חדרים היוצרים מראה בנאלי.

עיצוב שידות המטבח

לעיצוב שידות המטבח דמיון רב לעיצוב הארונות. לרוב, שידות וארונות ילכו יחדיו, ויתבססו על מראה דומה. מה שכן, בשידות המטבח ישנם ניואנסים נוספים אשר לא ניתן למצוא בארונות, למשל עיצוב ייחודי לתאי האחסון, אופן הפתיחה של התאים אינו תמיד בפורמט מגירה. ישנם תאים מתקפלים או נשלפים, ורבות עוד ידובר על הפטנטים הללו שגם מעבים את העיצוב וגם חוסכים מקום במטבח למוכח העובדה שהם ניתנים לקיפול כאשר לא משתמשים.

עיצוב מגירות המטבח

עוד סוגה הנידונה כאשר מדובר על עיצוב מטבחי זכוכית. מגירות המטבח הן האחיות של השידות והארונות ומהוות המשך עיצובי שלהם. במגירות מעצבים גם את גוף המגירה, גם את פרזול המגירה, לרבות ידית הפתיחה, וגם את אופן הפתיחה עצמו, בדומה לשידות מטבח הנפתחות לא בהכרח באופן מקביל לקרקע.

עיצוב שיש המטבח


בעיצוב שיש המטבח נדרש הצרכן לבחור בסוג הזכוכית שיעטר את השיש. הבחירה היא עיצובית נטו ולא תשפיע על הנוחות שלכם במטבח. שיש המטבח תמיד יצופה בחומרי בוטיק עמידים וחזקים אשר גם יאפשרו עבודה שוטפת לאורך זמן, מבלי לחשוש מבלאי על המוצרים. עיצוב שיש המטבח הוא אחד הפקטורים החשובים בעיצובו של המטבח בשל מרכזיותו בחדר זה.

רוצים  לראות ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים בעיצוב מודרני? היכנסו לקטלוג מטבחים מודרניים והתרשמו בעצמכם .

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.