יום שני, 19 בספטמבר 2016

תקרות מתוחות מגבס לחדר שינה

עיצוב תקרות מתוחות הוא אחד מהעיצובים הפופולריים ביותר כיום, משום שלא רק שהוא משפר לאין ערוך את הנעשה בבית מבחינה דקורטיבית, הוא נחשב למאד זול ומאד מהיר מבחינת ביצוע העבודה. גבס הוא אחד מחומרי הבנייה הבודדים בטבע שרק יתרונות בצדו: הוא ידידותי לסביבה ולא פולט גזי חממה כמו מתחריו השיש והבטון, הוא אינו מצריך ערבול ושירותים שעתיים אחרים יקרים, משום שהפועלים לא מגיעים עם אבקה אלא עם הלוחות מוכנים. בנוסף, זהו אחד החומרים שהכי זול לקנות אותם בתעשיית חומרי הבנייה (בהשוואה למלט היקרה). כל אלו הופכים את טכניקת העיצוב בגבס למאוד אטרקטיבית.

עיצוב התקרות המתוחות – קווים לדמותו

עיצוב תקרות מתוחות יהיה בדיוק כמו עיצוב רצפה: על המעצב לבחון את התקרה שלכם, לנסח יחד אתכם דרכים לשיפור המראה החיצוני שלה, ממש כשם שמעצב בתים באמצעות שטיחים עושה כשהוא בוחן את הרצפה. בנוסף, על מעצב התקרה לחשוב גם על אלמנט הצורה ולא רק על אלמנט הצבע: האם להשתמש בפסלי הגבס עצמם כדי לעטר את התקרה. יש לא מעט מזמיני עבודה שמזמינים, למשל, תקרה מחוררת, בה עושים עם הגבס חורים מרובעים, מרובעים קטומים, עגולים, וכד'. ישנן גם תקרות מתוחות בתלת מימד עם גובה משתנה: גלים או חצאי מעגל מתחלפים קמורים וקעורים לסירוגין.

עבודה במחיר כלכלי ומשתלם

כאמור, זו אחת העבודות המשתלמות ביותר בענף הבנייה והעיצוב, ולכן כל שנשאר לנו הוא לפנק אתכם במחירים אטרקטיביים ומאד כדאיים. ללא קשר למחיר, עיצוב גבס כדאי למימוש גם על הקירות ולא רק בתקרה של חדר השינה, משום שאם תחליטו להתקין דלת הזזה, למשל, הפקת ההתקנה הזו בבטון היא הפקה מאד מסובכת שתצריך את הבונה לנסר את הרצפה ולעשות זאת במדויק לאחר זמן רב: לקיחת המידות לניסור הזה תהיה ארוכה ומייגעת להגעה לתוצאה טובה. לעומת זאת, התקנת דלת הזזה על גבס מצריכה רק חיתוך באמצע קיר הגבס, פעולה הרבה יותר קלה, שאם הייתם עושים אותה על בטון הוא היה מתמוטט, כי הוא לא חומר נמתח.

הפיכת התקרה לרכיב מעוצב – מקביל לרצפה

הפיכת התקרה לרכיב מעוצב נעשית על ידי חברה המתמחה בעיצוב תקרות באמצעות גבס. חברה כזו ניתן למצוא באינטרנט, ברשתות חברתיות, בפורומים העוסקים במתיחת תקרה בגבס, או דרך המלצות מחברים ומכרים. בהצלחה!

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.