יום רביעי, 19 בפברואר 2014

מטבחים מעוצבים

יש הרבה סגנונות של מטבחים מעוצבים ובהרבה מקרים קשה לקחת החלטה. הדרך הטובה ביותר היא לראות כמה שיותר מטבחים מעוצבים ולעלעל במגזינים בתחום עיצוב המטבחים, וכך תוכלו לקבל כמה רעיונות לגבי עיצוב המטבח שלכם. חשוב כי תגדירו לעצמכם את המטרות של המטבח שלכם, מה הרגלי האירוח שלכם, האם אתם נוהגים הרבה לבשל בבית ועוד. יש להתחשב גם בריהוט הכללי בבית לפני שתחליטו על סגנון המטבח אותו אתם רוצים. יש כאלה שיעצבו את המטבחים שלהם באמצעות שיפוץ כמו החלפת דלתות ארונות המטבח וחיפוי חדש של הקירות באם כולו או בחלקו, בדרך זו, ניתן לקבל מטבחים מעוצבים במינימום מחיר.

ההרמוניה בין מטבחים מעוצבים לשאר הבית

הרי ידוע כי הסלון, המטבח ופינת האוכל הם באים ביחידה אחת., יש להתאים את סגנון ארונות המטבח לשאר הריהוט בבית במיוחד כשפינת האוכל היא בעצם המעבר למטבח. יש לשלב את ההרמוניה שתהיה אחידה בין חדר האוכל למטבח ואפילו לסלון. אם הריהוט בסלון ובחדר האוכל הוא מודרני, קרוב לוודאי כי תזמינו מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני.  המטבחים המודרניים היום הם שונים לגמרי מאלה שהיו לפני כמה עשורים. ניתן לראות היום מגוון עיצובים בצבעים אחידים של מטבחים מודרניים במיוחד בגוונים המטאליים או החלקים והמבריקים בצבעים כמו לבן, אפור ושחור.

מטבח מעוצב בסגנון כפרי?

יש היום הרבה אנשים שמעוניינים דווקא במטבחים כפריים, היות והסגנון בבית הוא כפרי, ואף ההרגשה היא ביתית וחמימה, ממש כמו בבית סבתא. אנשים היום נוטים לחזור לסגנון הכפרי יותר במיוחד לאלה שיש בתים פרטיים. הסגנון של העץ המלא הוא נזמין וביתי יותר ויש הרבה אנשים שרואים במטבחים מעץ מלא מן חיבור לטבע וחזרה בעלת הרבה נוסטלגיה לבית סבתא. לא כל אחד אוהב את הסגנון הקר של מטבח מודרני ודווקא יעדיף מטבחים כפריים יותר שיש בהם אופי מיוחד.  חשוב להזמין מטבח מעוצב רק מיצרני מטבחים בעלי שם ידוע על מנת שתדעו כי מקצוענים הרכיבו לכם את המטבח וכי יש לכם עליו אחריות של כמה שנים ותמיד לאן לפנות בעת הצורך.
אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.